Planowanie strategiczne

Dobry plan to fundament Twojego sukcesu – drogowskaz, który pokieruje Cię na sam szczyt. Rozpocznijmy więc od podstaw: od zbudowania silnej strategii Twojej marki. To ona doprowadzi do przyszłego wzrostu. Nie na kilka tygodni czy miesięcy, ale długofalowego. Takiego, dzięki któremu trwale wzmocnisz swoją pozycję na rynku. Tylko polskiego, a może także międzynarodowego? Wsparcie Impet Group pozwoli Ci mierzyć wysoko. Z dobrym planem sky is the limit!

Przekuwamy wizje na przemyślane strategie

Masz dobry produkt lub usługę i chcesz, aby świat przekonał się o ich wartości? Posiadasz zatem to, co najważniejsze. Teraz czas na zarażenie miłością do tego, co oferujesz jak najszerszej grupy klientów docelowych. Zanim rzucisz się na głęboką wodę i rozpoczniesz szeroką kampanię marketingową, potrzebujesz szczegółowego planu działania. Eksperci IG przygotują go dla Ciebie.

  • Początek drogi to dogłębna analiza Twojej marki na rynku. Przeanalizujemy sytuację wyjściową, konkurencję, warunki rynkowe – zarówno w Polsce, jak i w USA.
  • Wspólnie z Tobą wyznaczymy precyzyjnie cele działania – to one wskażą środki, które wykorzystamy, by dotrzeć na sam szczyt.
  • Nasz zespół opracuje silną, odpowiadającą warunkom rynkowym strategię – brandingową, marketingową, komunikacyjną i więcej – to ona stanie się mapą drogową wszystkich podejmowanych działań kreatywnych, a później – promocyjnych.
  • Nie poprzestaniemy na planie. Specjaliści IG pomogą Ci wdrożyć opracowaną strategię – na każdym kroku kontrolując efektywność realizacji nakreślonych planów. Do celu dotrzemy wspólnie, a potem… wyznaczymy kolejne.

IG to:

  • bogate doświadczenie na rynku polskim i USA – łączenie doświadczeń z dwóch kontynentów pozwala nam tworzyć skuteczne strategie, które wychodzą poza utarte ścieżki oraz schematy i robią wrażenie na rynku
  • konkretna strategia i dane zamiast ogólnej wizji – potrzebne jest jedno i drugie, ale żeby osiągnąć cele biznesowe, musisz wiedzieć nie tylko co, ale i jak zrobić
  • niestandardowe działania dla osiągnięcia niesamowitego sukcesu – stawiamy sobie ambitne wyzwania i z zapałem je realizujemy, także jeśli potrzebujesz rozwiązania „na wczoraj”

Zainteresowany? Porozmawiajmy!

wyślij zapytanie