O nas

JESTEŚMY NIEPOWTARZALNĄ AGENCJĄ REKLAMOWĄ Z MIĘDZYNARODOWYMI KORZENIAMI.

Nasz kreatywny zespół miał swoje początki w Polsce, teraz śmiało możemy powiedzieć ze dzięki ciężkiej pracy, odpowiedniej strategii i zarzadzaniu własną marką nasza główna siedziba znajduje się w Kalifornii.

Przez ostatnią dekadę mieliśmy okazje pracować z fantastycznymi i inspirującymi klientami, oraz markami z całego świata. Ze szczególnym naciskiem na strategię marek naszych Klientów i rozumieniem potrzeb branży i rozwoju, dążymy do tworzenia ukierunkowanych działań, które angażują ich odbiorców.

Nasz sukces tkwi w naszej pasji do wspierania rozwoju firm Klientów poprzez intuicyjne tworzenie, spójnych strategii marketingowych i wizualnych. Dzięki naszej strukturze organizacyjnej, mamy bardzo dobre warunki, by skutecznie i konsekwentnie realizować wyzwania.

 

POZNAJ NAS. BĘDZIESZ JAK MY.

Z biurami w Polsce i Kalifornii, twórcza kultura pracy Impet Group oparta jest na naszym międzynarodowym duchu! Pomiędzy dwoma kontynentami nasz zespól tworzą niepowtarzalne osobowości. Każdego dnia uzbrojeni w kreatywność, która pozwala na staranny i precyzyjny dobór narzędzi. To właśnie oni tworzą sukces naszej wyjątkowej agencji reklamowej, ponieważ kochają to co robią, a nasi klienci czerpią z tego same korzyści.

Mówiąc o naszych klientach, zawsze umieszczamy ich w na pierwszym miejscu. W rzeczywistości nasza kultura „client-centric” jest czymś z czego jesteśmy bardzo dumni. Nasi klienci wiedzą, że zawsze stanowimy dla nich silne wsparcie. Nawet jeśli oznacza to spotkanie o świcie dla dopracowania strategii, jeśli pojawia się potrzeba ostatniej chwili, korekty projektów – my to bezbłędnie opanujemy.

Dwie strefy czasowe działania naszych biur, zintegrowana praca zespołów przy projektach gwarantuje naszym klientom nieprzerwalne, całodobowe wsparcie i płynną realizacje projektów. Budowanie nowej strategii, planowanie zintegrowanej kampanii dla nowego produktu lub usługi bez względu na wyzwanie- jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Strategia

Strategia

Mocna strategia ma kluczowe znaczenie dla trwałego wzrostu biznesu. Zaczniemy od poznania Twoich potrzeb, w celu opracowania ukierunkowanej i silnej strategii, która będzie przyciągnąć uwagę na jaką zasługuje Twoja marka i generować potrzebę zakupową wśród klientów.

Projektowanie

Projektowanie

Dobry projekt graficzny opiera się na połączeniu strategii i spójnego przekazu, aby wynieść markę ponad konkurencję. Dobry projekt dostarcza odbiorcy wizualne doświadczenia i daje wyraźny sygnał do działania, co powoduje zwiększenie zaangażowania klientów marki oraz pozyskiwania nowych rynków.

Rozwój

Rozwój

Aby wznieść się ponad konkurencję w dzisiejszym zatłoczonym świecie strona internetowa, aplikacja, opakowanie czy POSM musi oferować absolutnie przyjazne doświadczenia dla użytkownika. Od ponad 10 lat specjalizujemy się w tworzeniu oraz produkcji przyjaznych użytkownikowi produktów, które oferują imponującą skuteczność.

Dobra wiadomość!

7ml $ to łączna suma profitu w 2016 roku uzyskanego przez klientów IG.

Jeszcze lepsza wiadomość!

nasze produkcje wspomagają marki na 3 różnych kontynentach.