Grafika i projektowanie

Kupujemy oczami – zarówno konkretne produkty, jak i wartości, idee czy marki. Odpowiednia kolorystyka, kształt, układ, wzór, a nawet proporcje robią dużą różnicę. Dlatego dobry projekt graficzny to ten, który jest dopracowany w każdym detalu – nie tylko pod kątem harmonii estetycznej. Przede wszystkim liczy się funkcja. To, jak będzie oddziaływał na odbiorcę i czy zaangażuje go do podjęcia pożądanej akcji. Napędź sukces swojej marki, wybierając design, który działa. Grafika reklamowa, POSM, strony internetowe, projekty opakowań… Impet Group jest gotowa, aby pomóc Ci wywrzeć wrażenie, które przełoży się na biznesowy sukces Twojej marki.

Design, który budzi emocje i przynosi efekty

Dobra grafika to ta, która wybija z utartych schematów poznawczych. Ta, która sprawia, że zatrzymujesz się na dłużej i chcesz wiedzieć więcej. Design musi angażować zmysły, intrygować i wzbudzać pozytywne emocje. Ale nie tylko. Liczy się również skuteczność przekazywania komunikatu – tak, aby przygotowane materiały pozwalały realizować cel marketingowy, wizerunkowy i sprzedażowy. Rozumiemy to. Dlatego nasi projektanci tworzą estetycznie, w zgodzie z najnowszymi trendami, ale nie tracąc z oczu tego, co najważniejsze: funkcji oraz efektu. To dzięki temu powstają projekty graficzne o dużej sile oddziaływania. Kolejny możemy zrealizować właśnie dla Ciebie.

Przemyślana grafika to paliwo dla Twojej marki

Nasi projektanci mają doświadczenie na wielu płaszczyznach, a do każdego zadania podchodzą ze świeżą głową. To dzięki temu powstają projekty, które wzmacniają sukces marki.

Tworzymy m.in.:

  • projekty stron internetowych – firmowych, e-sklepów czy produktowych – tak, aby angażowały do działania,
  • grafikę reklamową – do reklam online oraz offline – naszym celem jest przyciągnięcie uwagi odbiorców – skutecznie i dłużej niż na ułamek sekundy,
  • projekty opakowań – skutecznie budujące wizerunek Twojej marki i zwiększające zainteresowanie produktem,
  • ekspozytory POSM – idealne do Twoich punktów sprzedaży czy na targi branżowe.

Jesteśmy z Tobą na każdym etapie – od planowania strategicznego, aż po realizację. Dbamy o każdy detal, bo wiemy, że w świecie designu nie ma miejsca nawet na najdrobniejsze uchybienie. Dzięki temu masz pewność, że opracowana strategia promocji na rynku jest skazana na sukces.

Poznaj szczegóły już teraz!

IG to:

  • bogate doświadczenie na rynku polskim i USA – łączenie doświadczeń z dwóch kontynentów pozwala nam tworzyć skuteczne strategie, które wychodzą poza utarte ścieżki oraz schematy i robią wrażenie na rynku
  • konkretna strategia i dane zamiast ogólnej wizji – potrzebne jest jedno i drugie, ale żeby osiągnąć cele biznesowe, musisz wiedzieć nie tylko co, ale i jak zrobić
  • niestandardowe działania dla osiągnięcia niesamowitego sukcesu – stawiamy sobie ambitne wyzwania i z zapałem je realizujemy, także jeśli potrzebujesz rozwiązania „na wczoraj”

Zainteresowany? Porozmawiajmy!

wyślij zapytanie